השיעורים שלנו

שיעור 1 – הדרך למעלה, סיפור ההצלחה של עדן בן זקן
איך הפכה עדן בן זקן מנערה שאומרת "30 שקל" לזמרת העשור עטורת פרסים? איך הצעירה חסרת הניסיון המוזיקלי מקריית שמונה כבשה בסערה את עולם המוזיקה? כיצד שומרת הזמרת המצליחה בישראל על ההישגים לאורך זמן? מהם הטיפים החשובים של עדן להצלחה במקצוע?
שיעור 2 – איך נולד זמר/ת?
כולם אומרים לכם שאתה שרים יפה אבל האם זה מספיק כדי להיות זמרים מקצועיים? האם הכישרון שלכם יכול להספיק לקריירה מצליחה? האם אתם צריכים להיות בעלי תכונות אופי מיוחדות?
שיעור 3 - כך תעברו אודישן בהצלחה
בדרך לתוכנית ריאליטי, להקה צבאית, מחזמר או כל מופע ותפקיד אחר, צריך לעבוד אודישן. איך מגיעים לאודישנים הנחשקים? איך מתנהל אודישן? מי הם הבוחנים באודישנים? מה צריך להכין לאודישן? מה יכול להביא אתכם להצלחה באודישן? איך מתמודדים עם "לא"
שיעור 4 – תפקיד הסוכן
מה תפקידו של הסוכן? איך בוחרים סוכן? מה צריך לבדוק ולשאול לפני שנפגשים איתו בפעם הראשונה? עם מי כדאי ואף חובה ללכת לפגישה הראשונה עם הסוכן? איך יודעים שהסוכן הנבחר הוא האדם המתאים ביותר לתפקיד? מה סוכן יכול לעשות לקריירה שלך ואיך תעבדו יחד בשיתוף פעולה שיזניק את הקריירה שלך?
שיעור 5 – כל מה שאתם צריכים לדעת על חוזים בעולם המוזיקה
מהן הזכויות הרלבנטיות לכל זמר? איזה סוגי התקשרויות ישנן? מה הם הסעיפים החשובים שכולל חוזה בין הזמר לסוכן? מה התוקף של הסכם בין זמר לסוכן? מה המודל הכלכלי של ההתקשרות ואיך מתחלקות הזכויות בין הזמר לסוכן? איך מבררים מחלוקות במידה והן מתגלות בין הצדדים?
שיעור 6 - הקול זה הכל- פיתוח קול
האם כל זמר וזמרת חייבים ללמוד פיתוח קול? מה פיתוח קול יכול לעשות בשבילכם? איך פיתוח קול יכול להגן על הקול שלכם? מה זה חימום קולי? כמה צריך להתאמן ומתי? בונוס: הדגמה של תרגילים שאתם יכולים לבצע מכל מקום ובכל זמן
שיעור 7 - איך להיט נולד
האם כל זמר צריך לדעת לכתוב שירים? מהי הנוסחה לכתיבת שיר שיהיה להיט? מהיכן מגיעה ההשראה לכתיבת שירים? אילו כללים חשובים לכותב המתחיל? על איזה נושאים כדאי לכתוב? איזה שיר כדאי להוציא ראשון? כמה כסף אפשר להרוויח מכתיבת להיטים?
שיעור 8 - אולפן והפקה מוזיקלית
כל מה שאתם צריכים לדעת על הקלטות באולפן מתי מגיעים להקליט שיר? איך בוחרים מפיק מוזיקלי? ומה תפקידו בכוח? מה זאת סקיצה ואיך מקליטים סקיצה? איך מתנהל תהליך העבודה על שיר? כמה עולה להקליט שיר?
שיעור 9 - הגשת שיר והופעה בימתית
מה חשוב לדעת לקראת עמידה על הבמה? איך מתמודדים עם פחד קהל? איך יוצרים חיבור מרגש בין הזמר והקהל? איך מגישים שיר? איך עובדים עם רקדנים מקצועניים?
שיעור 10 - שקט, מצלמים! הכל על וידאו קליפ
האם כל שיר חייב שיהיה לו וידאו קליפ? מה הופך וידאו קליפ למוצלח ולכזה שיש לו מיליוני צפיות? איך בוחרים במאי לווידאו קליפ? מה תפקידו של הבמאי על הסט? מהי המעורבות של הזמרים המבצעים בתהליך הפקת הקליפ?
שיעור 11 – יחסי ציבור
האם כל זמר חייב איש יחסי ציבור ולמה? מה תפקיד איש יחסי הציבור? איך בוחרים יחצ"ן? מהי עבודת היח"צ שלב אחרי שלב? איך איש יחסי הציבור יכול לתרום לקריירה שלך? איך שומר היחצ"ן על האינטרסים של הזמרים מול אמצעי התקשורת?
שיעור 12 - איך לעבור ראיון עיתונאי בהצלחה
מה מותר להגיד בראיון ומה אסור? איך מתנהגים בראיון ואיפה נפגשים עם העיתונאי המראיין? האם אפשר להתכונן לראיון? מהם הטריקים הסודיים של עיתונאיים שגורמים לזמרים לספר סודות שהם לא רצו לחשוף?
שיעור 13 המדיה החברתית – אם אתה לא שם, אתה לא קיים
איזה רשתות חברתיות האמן חייב? מי מנהל את חשבונות האמן ברשתות החברתיות? איזה פוסטים כדאי לפרסם? מהי העבודה של מנהל מדיה חברתית? האם חשיפה אישית של חיי הזמר במדיה היא הכרחית? איך מנהלים משברים תקשורתיים בעזרת המדיה החברתית?
שיעור 14 - ההורים מאחורי הכוכבים
איך ההורים של הזמרים יכולים לעזור להם בדרך למעלה? מה התפקיד של ההורים ומה הם צריכים לעשות כדי לשמור על הזמרים הצעירים בדרך להגשמת החלום? למה חשוב לשתף את ההורים בכל צעד ואיך הם יכולים לנחם בעת אכזבה או כישלון?
שיעור 15 - סיכום
סיכום ופרידה